Modderkolk Projects & Maintenance

Adres
Nieuweweg 131
6603 BL Wijchen
Telefoon 024 6486 400

Contactpersonen:
Lizette Bijmans
T. 024 648 6456
E: lbijmans@modderkolk.nl
Pieter Wintjes
T. 024 648 6489
E: pwintjes@modderkolk.nl
Bouke Kristel
T. 024 648 6488
E:. bkristel@modderkolk.nl

www.modderkolk.nl

Van der Arend Installaties

Adres
Industriestraat 21
2671 CT Naaldwijk
Telefoon 0174 612 570

Contactpersonen:
Jeffry Neijts
E: jeffry.neijts@vdai.nl
Peter Stam
E: peter.stam@vdai.nl
Tom van Cittert
E: tom.vancittert@vdai.nl

www.vdai.nl

Vlaar

Adres
Almereweg 34
1671 ND  Medemblik
Telefoon 0227 572 060

Contactpersonen:
Hein Bloemhof
E: h.bloemhof@vlaartechniek.nl
Jeroen Diekema
E: j.diekema@vlaartechniek.nl
Frank Buijs
E: f.buijs@vlaartechniek.nl

www.vlaartechniek.nl

Wilt u meer weten over onze modulaire en betrouwbare end-to-end oplossingen? Of heeft u een andere vraag?

Neem gemakkelijk contact met ons op via onderstaand contactformulier. Telefonisch kan ook via 078 6100 300 of stuur een mail naar sales@tmx.nl
Wij nemen zo snel mogelijk contact met u op.